Уряд Франції дозволив в'їзд туристам з України з 9 червня 2021, при дотриманні важливих умов.

НАГАДУЄМО.

Уряд Франції дозволив в'їзд туристам з України з 9 червня 2021, але при дотриманні наступних умов.

Всі країни світу розподілені на три категорії - зелену, оранжеву і червону. Дивитись тут. 

Зелена категорія: туристи можуть приїжджати до Франції без обов'язкових тестів і карантину.

Помаранчева категорія (входять: Україна, Росія і Білорусь): обов'язкова умова - щеплення від COVID-19, вакциною, що схвалено Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і негативний ПЛР-тест.

У число схвалених вакцин увійшли Pfizer, Moderna, AstraZeneca і Johnson & Johnson. Слід враховувати, що поки неясно, чи є вакцина індійського виробництва CoviShield на основі розробки AstraZeneca схваленою, оскільки на сайті EMA вказана інша торгова назва вакцини, яка дозволена до використання - Vaxzevria.

ВАЖЛИВІ УТОЧНЕННЯ:

- Українські туристи зможуть здійснювати поїздки до Франції, якщо вони пройшли повну вакцинацію від коронавірусу  препаратом, який схвалений EMA.

- Сертифікат про вакцинацію визнається Францією, якщо пройшло 2 тижні з моменту введення останньої дози для 2-дозових вакцин і 4 тижні з моменту введення 1-дозового вакцини.

- Якщо подорожуючий вже перехворів COVID-19, він може зробити тільки одне щеплення, при цьому до моменту в'їзду до Франції має пройти не менше 2 тижнів.

- Вакцинація не звільняє туристів від необхідності здавати тести на COVID-19.

- Перед вильотом необхідно здати тест на антиген або методом ПЛР. У першому випадку довідка дійсна до 48 годин, у другому - 72 години.

Просимо не плутати тести на антиген з тестами на антитіла. Для тесту на антиген береться такий же мазок з носоглотки, як і на ПЛР-тест. Для перевірки на антитіла береться кров.

На вищеперерахованих  умовах дозволені поїздки з будь-якою метою до Франції. Невакциновані туристи як і раніше зможуть в'їхати в країну тільки з «невідкладної необхідності».

Червона категорія: для відвідин Франції туристам необхідно мати «невідкладну необхідность» для в'їзду, здати два тести - перед поїздкою і по прибуттю, а також пройти тижневий карантин.

Більш детальна інформація за визначенням «крайньої необхідності» поїздки оприлюднена на сайті тут. 

 

 

 

 

 

 

Будемо на зв'язку