ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯСтрахування туристів (медичне та від нещасного випадку) є обов'язковим і забезпечується туроператором MIBS GROUP на основі угод із страховиками відповідно до Закону України «Про туризм».

Обов'язкове (медичне та від нещасного випадку) страхування здійснюється один раз на весь період туристичної подорожі.

Страховиком відшкодовуються збитки, завдані майновим інтересам застрахованої особи, що виникли в результаті настання страхових випадків, якщо вони узгоджені із страховиком.

Туристи Компанії «MIBS GROUP» на території України обслуговуються страховою компанією АСК «ІНГО Україна».

Зверніть увагу, випадку раптового захворювання або нещасного випадку для отримання необхідної медичної допомоги Вам необхідно зв'язатися з представником Асистуючої компанії за номерами екстреного виклику, зазначеним у Вашій картці застрахованої особи.

+38 044 599 5404 або +38 067 443 7430 (Viber / What's up / SMS)

(Сервісна служба працює цілодобово)

Для організації дзвінка вкажіть оператору такі дані:

  • Ваше ім'я та прізвище;
  • назва страхової компанії, номер страхового сертифіката, терміни його дії;
  • страхову суму і програму страхування;
  • своє місцезнаходження (країну, місто, готель і т.п.) і номер контактного телефону;
  • причину звернення.

Якщо у Вас з поважних причин немає можливості зв'язатися з Контакт-центром або ситуація вимагає негайного прийняття рішення, пов'язаного з необхідністю отримання медичної допомоги, Ви можете самостійно оплатити лікування. При цьому, обов'язково зв'яжіться з Асистуючою компанією при першій нагоді, і візьміть і збережіть всі документи, що підтверджують факт настання страхового випадку та суму понесених Вами витрат - АСК «ІНГО Україна» відшкодує Вам все документально підтверджені витрати після Вашого повернення з подорожі.

 

УВАГА! Якщо Ви не звернетеся до відповідної Асистуючої компанії протягом терміну, зазначеного в Вашої страхової картці застрахованої особи, Страхова компанія має право відмовити у виплаті страхового відшкодування.

 

УМОВИ СТРАХУВАННЯ АСК «ИНГО Украина»


 


Завжди на звязку:
   +38 (067) 656 89 15

office@mibsgroup.ua

 

 

Будемо на зв'язку