Система Друг

Реєстрація в проекті «ДРУГ» під час поїздок за кордон.

Рекомендації Міністерства закордонних справ України.

1. ПРО ПРОЕКТ «ДРУГ» (добровільна реєстрація українських громадян).

Проект створений для інформування і допомоги громадян України за кордоном у разі надзвичайних подій в країні подорожі. Для участі в проекті і отримання підтримки в екстрених ситуаціях, необхідно перед поїздкою зареєструватися в системі «ДРУГ». Реєстрація проходить електронно, в онлайн-анкету вносяться дані про подорожуючих, маршрут, контактних осіб в Україні.

Детальніше ознайомитись можна за посиланням >>>

Рекомендуємо реєструватися в системі «ДРУГ» з метою безпеки під час поїздок за кордон.

Зареєструватися можна за посиланням >>>

2. ПАМ'ЯТКА ТУРИСТУ ПЕРЕД ПОЇЗДКОЮ:

Кожного мандрівника просимо ознайомитися з Пам'яткою туристу, розробленою Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Пам'ятка містить інформацію про підготовку до покупки туристичного продукту і діях туриста в разі виникнення непередбачених ситуацій. Ознайомтеся онлайн або завантажте Пам'ятку на ваш електронний пристрій.

Рекомендована Мінекономрозвитком Пам'ятка туристам доступна за посиланням

3. ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ: СТРАХУВАННЯ ВІД НЕВИЇЗДУ:

За бажанням туриста з ним може бути укладено договір страхування від невиїзду. За умовами страхування покриваються витрати, пов'язані з анулюванням договору на туристичне обслуговування за ініціативою туриста в разі невиїзду в зв'язку з надзвичайними ситуаціями. Туристи компанії MIBS GROUP TRAVEL на території України обслуговуються страховою компанією АСК «ІНГО Україна».

Умови страхування і перелік страхових випадків.

 

 

Будемо на зв'язку