Приклад PLF для в'їзду в Грецію

До вильоту в Грецію необхідно заповнити анкету – Passenger Locator Form (PLF) – на урядовому сайті https://travel.gov.gr і отримати унікальний QR-код, що вважається обов'язковою умовою в'їзду в країну у всіх в'їзних пунктах. На сім'ю заповнюється одна анкета.
 

PLF заповнюється за будь-який час до поїздки, але не пізніше 23:59 дня, що передує дню вильоту. Наприклад, якщо виліт 10 червня то анкету ви повинні заповнити та надіслати до 23:59 9 червня.

  

Покрокова інструкція заповнення PLF для в'їзду в Грецію.

 

Увійдіть за посиленням https://travel.gov.gr/  і натисніть на кнопку Start Here та зареєструйтесь.

 

Login - для реєстрації необхідно вказати реальний e-mail і вигадати не складний пароль. Після реєстрації на вказаний раніше email, прийде лист з посиланням. Потрібно перейти за посиланням, щоб активувати акаунт.

 

 

 

Transportation Type - виберіть вид транспорту, яким ви будете користуватись для в'їзду до Греції: наземний (Ground), повітряний (Aircraft), круїзний лайнер (Cruise Ship) або пором (Ferry Ship). Якщо ви прилітаєте на літаку, необхідно вказати назву авіакомпанії, номер рейсу, дату і аеропорт прибуття.

 

 

 

 

Health Questions - для в'їзду в Грецію необхідно надати один з нижчеперелічених документів. Відзначте той, який Ви будете надавати при в'їзді в Грецію:

  • Довідка (сертифікат) про вакцинацію. З моменту отримання другої дози вакцини має пройти не менше 14 днів.

  • Довідка з негативним результатом ПЦР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 72 години до прибуття в Грецію, в сертифікованій лабораторії.
  • Довідку про захворювання COVID-19, яким перехворіли протягом 9 місяців до вильоту.
 

 

 

Важливо, вищенаведені документи повинні бути англійською мовою, в роздрукованому або електронному вигляді. Перевірте, щоб ім'я та прізвище, а також номер закордонного паспорта були вказані вірно.

Якщо для в'їзду в країну ви плануєте пред'явити сертифікат про вакцинацію, відзначте країну, де зроблено щеплення, назва вакцини та дату введення другої дози.

Personal Information – заповнення персональних даних: прізвище, ім'я, стать, вік, серія і номер закордонного паспорта, мобільний телефон і т.д.).

 

 

 

Permanent Address – адреса вашого постійного проживання в Україні. Виберіть країну, регіон, місто, вкажіть поштовий індекс, назву вулиці, номер будинку. Якщо протягом 14 днів до вильоту ви побували в іншій країні, в тому числі у випадку транзиту, вкажіть це в відповідній графі (за бажанням).

 

 

 

Temporary Address – адреса тимчасового розміщення в Греції: країна, місто, поштовий індекс, назва готелю або круїзного лайнера, вулиця. Якщо ваш маршрут включає декілька місць проживання, необхідно заповнити інформацію по кожному об'єкту розміщення.

 

 

Emergency Contact Information - вкажіть контакти людини, з якою можна зв'язатися в екстрених випадках: прізвище, ім'я, країна, місто, мобільний телефон і e-mail.

 

 

Travel Companion Family - якщо ви подорожуєте з сім'єю, додайте інформацію про кожного члена сім'ї. Якщо наодинці або з компаньйоном, натисніть Continue, щоб завершити заповнення анкети або додати дані компаньйона.

 

Одразу ж після того, як ви завершили заповнення PLF, на пошту, вказану при реєстрації, прийде лист-підтвердження про успішне заповнення форми.

Якщо ви виявили, що допустили помилки при заповненні форми, в особистому кабінеті є можливість виправити дані. Щоб відредагувати повідомлення, в розділі My Dashboard натисніть на значок-олівець.

Вночі перед вильотом (опівночі) на e-mail прийде унікальний QR-код з формою PLF. До листа буде прикріплений документ у форматі PDF - його потрібно буде зберегти в електронному вигляді або роздрукувати для пред'явлення на території Греції.

 

 

Будемо на зв'язку